רשתות אופנה

רשתות מזון

אירוח

עיצוב מסוגנן ותאורה מעולה יכולים לעשות הרבה כדי ליצור חוויות בלתי נשכחות כמו הדברים שאתה מוכר והאוכל שאתה מגיש.

מערכות התאורה החכמות של לדסגו יוסיפו רמה חדשה של היענות למרחבים קמעונאיים ואירוח הפנים שלך. מערכת הניהול והבקרה משלבת מוצרי תוכנה מתוחכמים, אינטואיטיביים, בעלי שליטה דיגיטלית ואת מנורות לדסגו הטובות ביותר, אשר יעניקו לך שליטה מרוכזת על כל נקודת אור בסביבה שלך. בעזרת הבנה עמוקה יותר של פעילויות והעדפות הלקוחות שלך, ניתן להתאים את התאורה וליצור חוויות מסבירות פנים תוך כדי השגת המטרות היעילות וקיימות האנרגיה, כי הן אבן הפינה של המותג שלך.

האור הנכון במקום הנכון

לקדם את המוצרים הטובים ביותר

עם תאורות ובקרות לד דינמי, אתה יכול למצוא את גוון האור המושלם על מנת לתפוס את תשומת הלב, ליצור מצב וכן להציג את הסחורה בפני הלקוחות. ניתן להתאים את האווירה בזמן של שנה או יום ולהפוך את הצבעים של פריטים ספציפיים לבולטים.

תהפוך את המרחב שלך למקום להיות בו

ניתן להשתמש בתאורה דינמית ובבקרה מתוחכמת על מנת ליצור אווירה ייחודית בחנות ולהעניק ללקוח סיבה טובה להישאר ולחזור בשנית. הפוך את החלל שלך ליעד עם מלוא צבע טרנספורמטיבי ומצא את הדרך המושלמת  ליצירת באז וברק למותג שלך.

שליטה ללא תחרות , חוויית לקוח עקבי

מערכות הבקרה והשליטה שלנו מתוחכמות ובעלות מנורות מקצועיות אשר חוסכות אנרגיה ומבטיחות חוויה מעולה ואמינה ללקוח. בעזרת פתרונות בקרה דיגיטליים ביחד עם גופי תאורת לד אינטליגנטיים, אתה יכול ליישם קונספט עיצובי בזהירות ובעקביות, אפילו על פני רשת חנויות, מסעדות או בתי מלון. קבע את התאורה האופטימלית עבור מיצגים או אזורים שונים, ולאחר מכן התאם וכוון את תבנית התאורה בכל סביבת החנות או האירוח. שפר את האווירה של החדר או מסעדת המלון, תדגיש את הפן הקמעונאי באופן המרתק והחזותי ביותר שאפשר ובכך תבטיח כי החלל שלך מוצג במיטבו. כל זאת ועוד תוך כדי מקסום חיסכון האנרגיה באמצעות פיקוח תפוסה ועמעום לפי לוחות זמנים.

בחירת המערכת המתאימה לך

אין גודל אחד שמתאים לכולם. אצלנו נעבור איתך את התהליך על מנת למצוא את התאורה הספציפית שמתאימה לעסק שלך, לארגון שלך ולמטרות שלך.

מומחים למערכות של לדסגו יעבדו איתך כדי לזהות את היכולות למערכת הספציפית שאתה צריך, נעזור לך לתכנן מערכת אשר תשמש את צרכי החברה עכשיו ובעתיד, בהתאם להתפתחויות העסק שלך.

מצא מומחה למערכות לדסגו