קניונים

חניונים

בתי כנסת

מנהרות

תאורת ציבור מעוצבת להפליא המנוהלת בתבונה, עוזרת לקהילות לשגשג על ידי התחדשות שכונות, משיכת מבקרים ונתינת תחושת ביטחון לתיירים ותושבים כאחד. תכנית תאורה מקיפה יכולה להפוך עיר ליעד מוערך תוך כדי סיוע השגת המטרות הקיימות, החסכוניות והחשובות.

עם יכולת שליטה מרחוק, ניהול נכסים חכם, עמעום חכם על ידי הגדרה למקום ומדידת אנרגיה אינטליגנטית,
מערכות התאורה החכמות של לדסגו מייצגות שינוי מהותי בניהול מערך התאורה בציבור.

תאורה חכמה יוצרת פתרונות משולבים המבטיחים את החוויות הטובות ביותר שאפשר להעניק לתושבים, ייעול וניהול תהליכי העבודה ומזעור עלויות עבור הערים.

שיפור ניהול התאורה ידי פישוט הפעולות שלך

עם תוכנת ניהול תאורה על העיר שלך, אתה יכול להפחית את צריכת האנרגיה באופן משמעותי, את המורכבות התפעולית בעירך, קיצוץ בעלויות וייעול תהליכי תחזוקה בעת ובעונה אחת.

עם מערכות תאורה המחוברות ללדסגו, אתה יכול להאיר במרכזי הערים, פארקים, מסלולי תנועה בגמישות וביעילות. אתה יכול לספק בדיוק את הרמות המדויקות של אור מתי והיכן שהוא נחוץ, להתאים את תוכניות הפעולה של שינוי התאורה שלך והכל דרך ממשק ניהול פשוט, מבוסס אינטרנט.

תכנון, שליטה וניהול תשתית התאורה כולו הוא קל יותר מאשר אי פעם בעבר-עם יתרונות מול הסביבה ומול התקציב העירוני שלך.

ערים חכמות – מוכנות לכל דבר

מערכות התאורה של לדסגו יכולות לעזור להפוך את נושא התאורה לרכיב התאוששות של עירך.

תאורה ציבורית מהווה חוסן כאשר היא גמישה, מגיבה ומשולבת- מחובר ואינטליגנטי.

בעזרת מערכות תאורה אלו קיימת הקלה בעבודת מנהלי העיר, מתקיימת השפעה נמוכה על הסביבה ומספקת את מיטב חוויות התאורה הציבוריות האפשריות לאזרחים מבקרים.

מוכנות להפגין את המחויבות שלך לקיים

לממשלות וארגונים עירוניים ישנה הזדמנות ייחודית למנהיגות-יעילות אנרגיה וקיימות. אתה יכול להפגין את המחויבות שלך ליוזמות אלה על ידי התקנת חיסכון באנרגיה, מערכות תאורה המחוברים להתייעל מבחינה מבצעית במתקנים שלך ובשטחים ציבוריים.

עם פוטנציאל להשיג חיסכון באנרגיה של 70% או יותר על פני מערכות תאורה קונבנציונליות, ניהול תאורה חכם, שירותים אחרים ומשאבים, אתה יכול להפוך את הבניין או המרחב העירוני לחלון ראווה עבור תאורה בעתיד והתאמת פתרונות ברי קיימא ברחבי הקהילה שלך.

תמשוך מבקרים רבים יותר עם תאורה איכותית, הם יבואו.

מערכת התאורה של לדסגו מעדיפה יעילות באנרגיה והפחתת עלויות בסביבות עירוניות, אך היתרונות לא נגמרים בזה.

עם התמהיל הנכון של חוויות תאורה, כולל תאורת לד עם שינוי צבע דינמי, אתה יכול ליצור תכונות מבריקות בעיר שלך שיכולות לגרום להשפעה עצומה על הקהילה המקומית.

ע"י תאורה אדריכלית על גשרים, במרכזי ערים, חזיתות בניינים, בתי קפה, פארקים, בתי עסק בשכונה ועוד, ניתן לעורר את התיירות ולהביא אנשים למקומות אלו.

הפוך את עירך לשחקן ראשי בסביבה

חזית מהמדרגה הראשונה ותאורה אדריכלית יכולים לייפות את עירך תוך ההדגשה ההיסטורית ותכונות כגון גשרים, מוזיאונים ואנדרטאות. בתכנון מראש יכולה תאורה חיצונית ליצור מיצג לילי מדהים שיכול להפוך את עירך לחלון ראווה.

תאורת לד ופתרונות תאורה אדריכלית יכולים למתג את העיר שלך, לחזק את גאוות העיר תוך כדי מקסום הקיים, תמיכת חוסן העיר וקידום תחושות הנוחות ובטיחות לאזרחים ומבקרים כאחד.

בהיר יותר, בטוח יותר, ירוק יותר

מערכות תאורה לדסגו יוצרות לערים פתרונות חדשניים כיצד לייפות את הקיים ולהוות השראה. במקביל, הם מכבדים את האיזון העדין הקיים בין הזהות של העיר ובין הצרכים של תושביה.

לדסגו בעלת מומחיות וידע ללא תחרות המאפשר לנו לפתח פתרונות תאורה מעשיים, יפים ובעלי אנרגיה יעילה יותר.

זה ידוע היטב כי תאורה לא יעילה מכלה את המשאבים היקרים של כדור הארץ שלנו וכי פליטתה יכולה להשפיע על איכות האוויר שאנו נושמים. חשוב גם להבין את ההשפעה של אור מלאכותי על השינה שלנו ותהליכים טבעיים אחרים שמשפיעים על איכות החיים שלנו בכללותה. על ידי הגבלת אור למתי והיכן שהוא דרוש, אנו משיגים את הפתרונות הטובים ביותר ביותר למען בריאותך, הקצב הטבעי ושימורו.

בחירת המערכת המתאימה לך

אין גודל אחד שמתאים לכולם. אצלנו נעבור איתך את התהליך על מנת למצוא את התאורה הספציפית שמתאימה לעסק שלך, לארגון שלך ולמטרות שלך.

מומחים למערכות של לדסגו יעבדו איתך כדי לזהות את היכולות למערכת הספציפית שאתה צריך, נעזור לך לתכנן מערכת אשר תשמש את צרכי החברה עכשיו ובעתיד, בהתאם להתפתחויות העסק שלך.

מצא מומחה למערכות לדסגו