משרדים

מכוני בריאות

חניונים

בתי חרושת

לתאורה במשרדים בחללים תעשייתיים יש השפעה עמוקה על רווחתו, תפוקתו וחיוניותו של העובד. בעזרת ייעול התאורה וסביבה אטרקטיבית ניתן לשפר את נראות המקום, לשמר עובדים בעלי ערך גבוה ולהגדיל את הערך הכולל של המתקן.

בעזרת מערכות התאורה החכמות של לדסגו, ישנה יכולת לנהל את התאורה בדיוק כפי שתרצה עם שילוב של אסטרטגיות שליטה המאפשרות לך לספק את רמות האור האופטימליות עבור ביצוע משימות בצורה בטוחה ויעילה. בזכות שילוב גופים עם בקרה מתוחכמת ומערכות ניהול מקיפות, תוכל לייעל את הפעילות העסקית תוך חיסכון באנרגיה והבטחת שביעות הרצון של העובדים.

תובנות על ניהול יעיל יותר

במערכת התאורה החכמה, מנורות אינטליגנטיות מתמזגות עם תשתיות ה-IT של המתקן. מכיוון שהתאורה מותקנת כמעט בכל מקום שאנשים הולכים, מערכת התאורה יכולה לשמש כפלטפורמה להעברת נתונים.

על ידי התאמת מערכת התאורה לחיישנים משולבים, עסקים יכולים להגיע לתובנה עמוקה למטרות השימוש של חללים לקבלת החלטות מושכלות. מנהלי מתקן יכולים להשתמש במידע כדי לייעל את אספקת התאורה ומשאבים אחרים, כגון מיזוג וניקוי, לשים מטרות קיימות ובעלות חיסכון אגרסיבי בהישג יד.

בדרך שלהם

מערכות התאורה החכמה מאפשרות לעובדים במשרדים ומתקנים תעשייתיים לפעול בצורה עצמאית ולהאיר חללים בעצמם.
בעזרת מערכות חכמות, אתה יכול לתת לעובדים שליטה על התאורה באזורי העבודה שלהם כך שיוכלו להתאים להעדפות האישיות שלהם – אפילו במשרדי חלל פתוח. שיפור איכות האור, הנוחות ועצם השליטה הרחבה של העובדים על הסביבה שלהם, מאפשרות למערכות התאורה לעזור לך להפוך את מקום העבודה למהנה, פורה ובהתאם לצרכיו של העובד.

להאיר את סביבת העבודה שלך

תאורת המשרד יכולה להיות יותר מאשר רק פונקציונלית. עם טקסטיל זוהר, שטיחים אינטראקטיביים, עם תאורת לד משנת צבע או לבן דינמי ומתכונן, אתה יכול ליצור חוויות סביבה מרגשות וסביבות עבודה יצירתיות המשפרות שביעות רצון של עובדים ולשפר את הפרודוקטיביות.

מאיר את הדרך ליום טוב

מחקר שנעשה לאחרונה מראה קשר משמעותי בין אור לבין קצב יממה, "השעונים המובנים" שלנו נשלטים ע"י המחזור שלנו של שינה ויקיצה, גירוי ורגיעה. עיצוב חוויות תאורה מסוגים שונים וכמויות של אור בזמנים הנכונים- יכולה להיות בעלת השפעה חיובית על ריכוז, הרפיה, דפוסי שינה, ואת התחושה הכללית של בריאות ורווחת העובד.

רמת האור הנכונה, מתי ואיפה שאתה צריך את זה

עם שליטה פשוטה, מערכות התאורה של לדסגו יכולות למקד תאורה עבור יישומים שונים או באזורים שונים של העסק שלך. תאורת משימות, תאורה כללית, תאורה בחדרי ישיבות, אזורי ישיבות, מסדרונות וחניונים כולם דורשים מינימום שונה ורמות אידיאליות של אור. אווירת מקום והגדרת זמן מבוסס על לוחות זמנים, מעניק לך דרך פשוטה וגמישה כדי להבטיח את חוויות התאורה האופטימליות והחסכוניות בכל מקרה.

אינטגרציה עם מערכות זיהוי נוכחות, חיישני תנועה, שליטה באור יום והצללה ומערכות אינטליגנטיות אחרות מאפשרות לעסקים למקסם את יעילות האנרגיה מבלי להקריב את הנוחות והיעילות של התאורה.

בחירת המערכת המתאימה לך

אין גודל אחד שמתאים לכולם. אצלנו נעבור איתך את התהליך על מנת למצוא את התאורה הספציפית שמתאימה לעסק שלך, לארגון שלך ולמטרות שלך.

מומחים למערכות של לדסגו יעבדו איתך כדי לזהות את היכולות למערכת הספציפית שאתה צריך, נעזור לך לתכנן מערכת אשר תשמש את צרכי החברה עכשיו ובעתיד, בהתאם להתפתחויות העסק שלך.

מצא מומחה למערכות לדסגו